SHORTS INSPIRATIONS

26.03.2016

Hej! Jak już kiedyś wspominałam, zalega mi kilka par spodni, które chciałabym przerobić na szorty. Kalendarzowa wiosna nadeszła, więc to odpowiedni czas do szukania inspiracji i gromadzenia potrzebnych materiałów. Maszyna i nożyczki pójdą w ruch!

Przeglądając te wszystkie zdjęcia z grafiki google można się naprawdę nabawić kompleksów, ponieważ na pół przeszukanego internetu znalazłam tylko jedno zdjęcie, gdzie szorty nie były na ultra chudej dziewczynie. No ale nic to, na dniach przyjdzie karta multisport i zacznie się ostra harówa, żebym kiedyś to ja mogła sobie powiedzieć patrząc w lustro, że odwalam kawał dobrej roboty i zamiast zazdrościć, sama będę inspirować. ;) Nie wiem jak to działa u Was, ale ja mam za słabą siłę woli, żeby ruszyć się z łóżka i ćwiczyć w domu. Na siłce jest jednak ta presja, że inni patrzą, co sobie pomyślą, oni wyglądają tak super, przecież nie mogę być gorsza!

Co by się nie rozpisywać o wszystkim i o niczym, bierzcie i zachwycajcie się z tego wszyscy, jako i ja się zachwycam:

Które Wam podobają się najbardziej?6 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie szorty ale własnie nigdy nie wyglądałam w nich tak jak chciałam, bo albo za grube nogi, albo za duży brzuch :D
  Wesołych!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham takie szorty :D Żeby tylko lato było !

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam szorty z wysokim stanem <3
  http://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę doczekać się lata jak patrze na te zdjęcia ♥Pozdrawiam i zapraszam do siebie ♥ Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne inspiracje, zachwycam się! Przerobiłam kilka par spodni na szorty. Przeszywałam je na swojej maszynie Łucznik. skracanie spodnie to świetny pomysł na to, by nasze ulubione dzinsy zostały z nami na dłużej. jeżeli są tylko dobre w pasie, a my nie przybrałyśmy tu i tam to zawsze można skorzystać z tego sposobu :D Przyznam się, że wchodzę we wszystkie swoje stare spodnie, ale za dzwonami nie przepadam. I to właśnie je postanowiłam skrócić. teraz mam idealne spodenki na lato :)

  OdpowiedzUsuń